Dell Latitude 5300 2-in-1 świetnie się sprawdza

By wyróżniać się na rynku komputerów przenośnych, laptop musi być naprawdę dobrze wykonany

By wyróżniać się na rynku komputerów przenośnych, laptop musi być naprawdę dobrze wykonany. Wystarczy przejrzeć dowolny sklep internetowy z komputerami by przekonać się, że dzisiaj możliwości zakupu bardzo różnorodnego sprzętu są ogromne. Tylko dlaczego w tym całym zakupowym mętliku konsument miałby wybrać akurat dany model? Producenci sprzętu komputerowego stawiają na różne elementy, jednak górę biorą możliwości. Duża liczba możliwości zastosowania sprzętu z dodatkową wysoką wydajnością wydaje się tutaj przepisem na sukces.

Komputer 2 w 1

Świetnym przykładem sprzętu, który świetnie radzi sobie na rynku jest lapotop Dell Latitude 5300 2-in-1. Tym co go wyróżnia jest fakt posiadania dotykowego ekranu. Oczywiście nie jest to żadna nowość, jednak by komputer doskonale sprawdzał się zarówno jako tablet jak i jako komputer, musi być świetnie wykonany. Funkcja tabletu na komputerze Dell Latitude 5300 2-in-1 sprawdza się doskonale, przejścia z myszki na palec są naturalne i nie rodzą żadnych dodatkowych problemów. Trzeba zauważyć tutaj jednak, że jest to sprzęt z nierozłączalnym ekranem. Część sprzętów 2 w 1 oferuje możliwość swobodnego odłączenia ekranu i stworzenia z laptopa stricte tabletu. Brak tej funkcji rekompensuje jednak w pełni obracalny ekran, który pozwala na stworzenie z Dell Latitude 5300 2-in-1tabletu „na podstawce”. Funkcję tą doskonale uzupełnia fakt, że jest to komputer lekki, dlatego trzymając go na kolanach, użytkownik nie będzie odczuwał dyskomfortu.

Dobra specyfikacja techniczna

By komputer mógł służyć jako komfortowe narzędzie pracy i rozrywki potrzebne są także dobre podzespoły. Pod tym względem Dell Latitude 5300 2-in-1 także wypada bardzo dobrze. Czterordzeniowy procesor (spośród kilku do wyboru) zapewni prawidłowe funkcjonowanie całości sprzętu. Pamięć ram w wielkości 32 GB (2 razy po 16 GB) pozwala na osiągnięcie maksymalnych wyników pracy uruchomionych zadań. Karta graficzna Intel UHD Graphics 620 także świetnie uzupełnia najważniejsze dla sprzętu podzespoły (https://www.notebookcheck.pl/Intel-UHD-Graphics-620.272772.0.html). Wszystko pracuje oczywiście na systemie Windows 10, który obecnie pozwala na osiąganie najlepszych wyników. Jak widać Dell Latitude 5300 2-in-1 oferuje komfort zarówno w użytkowaniu samego laptopa jak i wykorzystywaniu go na różnych polach (więcej pod tym linkiem: https://www.kuzniewski.pl/k4480,laptopy-dell-latitude-latitude-5300-2-in-1.html).

Zdjęcie z dell.com