Laptop w pracy handlowca

Wszystkie oferty, cenniki i dane klientów w jednym miejscu to wymóg odnośnie pracy handlowca. Dlatego decydują się oni na laptopy. Jednak laptop dla handlowca nie może być pierwszym, jaki mu wpadnie w oko. Przede wszystkim musi być lekki, niewielki, w granicach 12, 13 cali oraz z pojemną baterią, która pozwoli na długą pracę. Jest to warunek konieczny, gdyż handlowiec jest ciągle w podróży, wiecznie w ruchu i nic nie może go ograniczać. Dla poprawy komfortu pacy warto doposażyć laptopa w bezprzewodową mysz.
Handlowiec musi się odpowiednio prezentować, ma być wizytówką firmy, dlatego jego laptop musi być elegancki. Warto wybrać laptopy z linii biznesowej Lenovo, które prócz bardzo dobrych parametrów technicznych są bardzo eleganckie, a do tego wytrzymałe. Dobry laptop dla handlowca musi bowiem znosić pracę w różnych, często trudnych warunkach.
Dla przedstawiciela handlowego równie dobry, jak laptop, będzie tablet, który umożliwi robienie szybkich notatek u klienta. Jest również elegancki i modny, co może być dodatkowym plusem w negocjacjach.
A do pracy w biurze najlepiej wyposażyć handlowca w stację dokującą, do której będzie mógł podpiąć dodatkowy monitor i klawiaturę, które poprawią komfort jego pracy.

Tutaj większy poradnik o laptopach do pracy w trudnych warunkach.