Microsoft Surface 3 – tablet od twórców Windowsa

Firma Microsoft powszechnie kojarzy się z systemem Windows i popularnym oprogramowaniem. Korporacja prowadzi jednak także dział sprzętowy produkujący m.in. konsole i tablety. Jednym z „dzieci” owego działu jest Microsoft Surface 3 – uniwersalny tablet, który doskonale sprawdzi się i w biurze, i w domu.

Stylowy design

 

Tablet Microsoft Surface 3 to stylowa konstrukcja doskonale wpisująca się w aktualne trendy. To urządzenie o 10,8-calowej matrycy ma obudowę grubości zaledwie 9 mm i waży tylko 0,62 kg.

 

Praktyczne wyposażenie

 

fot. Microsoft.com

Użytkownicy tabletu Microsoft Surface 3 znajdą 2 pełnowymiarowe porty USB 3.0 oraz złącze mini-DisplayPort. Ciekawostką jest możliwość dokupienia złącza stacji dokującej.

Wśród akcesoriów dołączonych do tabletu na uwagę zasługuje przede wszystkim klawiatura (etui), która pozwala na wygodną pracę z plikami tekstowymi. Piórko powinno zaś przypaść do gustu fanom rozwiązań stosowanych w typowych urządzeniach mobilnych.

 

A co z wydajnością?

 

Za moc obliczeniową Microsoft Surface 3 odpowiada czterordzeniowy procesor Intel Atom (częstotliwość taktowania do 2,4 GHz). Pamięć RAM można rozbudować do 8 GB. Opisywany model dostać można na: http://www.kuzniewski.pl/k2252,tablety-microsoft-surface-3.html.