Toshiba Tecra Z50 oraz Toshiba Portege R30 – mobilne laptopy biznesowe

Toshiba jest znanym i cenionym dostawcą komputerów przenośnych dla firm i instytucji i mimo że w ostatnim okresie najlepszą sprzedażą w tym segmencie mogą się pochwalić Lenovo, HP oraz Dell, warto przyjrzeć się dwóm nowym propozycjom od Toshiby – modelom Tecra Z50 oraz R30.

Toshiba Tecra Z50 to pełnowymiarowy, 15-calowy laptop dla biznesu, który wyróżnia się elegancką konstrukcją, niewielką wagą oraz bezkompromisowymi parametrami technicznymi. To propozycja dla ludzi biznesu, którzy potrzebują lekkiego laptopa, ale nie godzą się na ograniczenia kojarzone często z kategorią ultrabooków (np. brak napędu optycznego).

Dużą zaletą Tecry Z50 jest elegancki, stylowy wygląd – sprawdzi się na pewno w rękach specjalistów, którzy potrzebują reprezentacyjnego narzędzia pracy. Dzięki uniwersalnym rozmiarom na Toshibie Z50 można skutecznie pracować w warunkach biurowych oraz w drodze. Liczne złącza pozwalają podłączyć komputer pod urządzenia peryferyjne, np. rzutnik czy urządzenie wielofunkcyjne.

Modele Toshiba Tecra Z50 można kupić w różnych konfiguracjach w kuzniewski.pl, a pełna recenzja Z50 znajduje się na tym portalu technologicznym.

Toshiba Portege R30 to przedstawiciel rodziny mobilnych notebooków Toshiba Portege, do której należy między innymi bardzo popularny wśród ludzi biznesu model Z30. Wyróżnia się podwyższoną funkcjonalnością jak na model o przekątnej 13-calowy, który aspiruje do roli przenośnego narzędzia do pracy. Wyposażony jest w napęd optyczny, co jest rzadkością w tym segmencie notebooków, oraz bogaty wybór złączy.

Do tego dochodzi wytrzymała obudowa o biznesowym wyglądzie, która idealnie wpisuje się w bardziej wymagające środowisko pracy

Modele Toshiba Portege R30 można kupić w różnych konfiguracjach w kuzniewski.pl, a pełna recenzja R30 znajduje się w tym portalu technologicznym.